* Очікуване зниження подачі тепла в квартири українців через дефіцит газу і морози призведуть до істотного збільшення частоти і тривалості віялових відключень електроенергії і можуть спровокувати енергетичний колапс в Україні *
Усі новини
Жіноча міграція: зміна гендерних ролей PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:35

 

Дане есе присвячене проблемі, яка може істотно вплинути на трансформацію західноукраїнської сім'ї протягом майбутньої декади. Проблема пов'язана із зміною ґендерних ролей у зв'язку з масовою міграцією жінок в країни західної Європи.

Детальніше...
 
Як перемогти у другому турі виборів PDF Друк e-mail
Середа, 26 січня 2011, 00:00

25 січня у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» Фондом суспільної безпеки був організований круглий стіл на тему: «Технології використання іноземних спостерігачів і журналістів для забезпечення перемоги в другому турі президентських виборів». У роботі круглого столу взяли участь:

  • Юрій Гаврилечко, експерт Фонду суспільної безпеки;
  • Юрій Романенко, директор аналітичного центру «Стратагема»;
Детальніше...
 
ФСБ представлений в антикорупційній громадській раді PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 жовтня 2010, 00:00

Урядовий Уповноважений з питань антикорупційної політики Анндрій Богдан, Рішенням № 3 від 8 жовтня 2010 р. «Про організацію роботи Громадської ради при Уповноваженому з питань антикорупційної політики» призначив Голову Ради Фонду суспільної безпеки – Івана Сікору членом Громадської ради при Уповноваженому з питань антикорупційної політики. Загалом до Громадської ради увійшли 34 особи, представники громадських організацій, комерційних структур та влади.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 3