* Очікуване зниження подачі тепла в квартири українців через дефіцит газу і морози призведуть до істотного збільшення частоти і тривалості віялових відключень електроенергії і можуть спровокувати енергетичний колапс в Україні *
Усі новини
Соціологія як інструмент маніпуляцій PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:45

Учасники організованої Фондом суспільної безпеки прес-конференції «Протидія маніпуляціям з соціологічними даними на президентських виборах в 2010 р.», що проходила 9 листопада в агентстві «Інтерфакс-Україна» упевнені, що допомогти вирішити проблему маніпуляцій з соціологічними даними в період передвиборної компанії можуть лише спільні зусилля представників громадянського суспільства, професійного співтовариства соціологів, журналістів і політиків.

Детальніше...
 
Президентська кампанія як боротьба стереотипів з інноваціями PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:43

Президентська компанія 2009/2010 викликає стійке відчуття «дежа вю». Не дивлячись на насущну потребу в новому курсі і нових пропозиціях для України, основнілідери президентської гонки – Віктор Янукович і Юлія Тимошенко ведуть компанію чітко в межах тезисів 2004 року. Знову ми чуємо обіцянки соціальної справедливості, знову виникає питання про вступ до ЄС або про співдружність з Росією, знову Майдан використовується як стартовий майданчик для боротьби за президентське крісло.

Детальніше...
 
Соціальні стандарти і державні гарантії PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:41

 

Результати досліджень, проведених фахівцями ГО „Фонд суспільної безпеки” щодо оцінки ефективності державної політики  в галузі соціального забезпечення інвалідів та „чорнобильців” в Україні та системи надання соціальних послуг, довели наступне:

- як наявність резервів для їх фінансування так і слабку ефективність їх відносно бенефіціаріїв системи:
- стагнацію системи надання соціальних послуг у зв’язку з відсутністю стандартів якості на соціальні послуги та складність тендерних процедур.

Детальніше...
 
Збільшення зарплат і пенсій: реалії чи популізм PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:39


У травні ми знову стаємо свідками політичної боротьби навколо підвищення зарплат та пенсій. Президент не підписує зміни до держбюджету-2007, якими передбачається збільшення зарплат т пенсій і якого він вимагав ще два місяці потому. Представником Секретаріату Президента є названі політичні мотиви не дозволяти політичним опонентам загравати із виборцями. Чи переважаються в уряді Януковича популістські настрої варто вияснити, проаналізувавши зміст урядових пропозицій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 3