* Очікуване зниження подачі тепла в квартири українців через дефіцит газу і морози призведуть до істотного збільшення частоти і тривалості віялових відключень електроенергії і можуть спровокувати енергетичний колапс в Україні *
Соціальна політика
Трудовий кодекс у перипетіях парламентського проходження PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 січня 2012, 18:41

Як і для більшості нових кодексів, для Трудового кодексу України характерне тривале та суперечливе проходження в парламенті. Його прийняття у другому читанні та в цілому ще на 7 сесії Верховної Ради України IV скликання, здавалось, було цілком очевидним і очікуваним. Проте під час голосування 19 травня 2005 року проект було відправлено у профільний комітет для підготовки узгодженого тексту.

Детальніше...
 
Подолання бідності, соціальний захист (питання пільг) та пенсійна політика у програмних та виборчих документах основних політичних сил, які беруть участь у виборах до Верховної Ради України у 2006 році PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 січня 2012, 18:37

Дослідження "Подолання бідності, соціальний захист та пенсійна політика" здійснювалося групою експертів, які представляють організації - учасників Громадської компанії "Усвідомлений вибір-2006". Ключовим завданням дослідження є вивчення позицій учасників виборчої компанії щодо актуальних проблем соціальної політики у сфері соціального захисту, пенсійного забезпечення та подолання бідності.

Детальніше...
 
Законодавчі та податкові аспекти діяльності недержавних організацій як постачальників соціальних послуг PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 січня 2012, 16:58

Cпільно із Проектом "Сприяння реформі соціальних послуг в Україні" здійснено дослідження та підготовлено звіт, який охоплює питання законодавчих та податкових аспектів діяльності недержавних організацій як постачальників соціальних послуг - поліпшення умов участі недержавних організацій у соціальній економіці України. Документ є відкритим для консультацій.

Детальніше...