* Очікуване зниження подачі тепла в квартири українців через дефіцит газу і морози призведуть до істотного збільшення частоти і тривалості віялових відключень електроенергії і можуть спровокувати енергетичний колапс в Україні *
Новини та анонси
Соціальні стандарти і державні гарантії PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:41

 

Результати досліджень, проведених фахівцями ГО „Фонд суспільної безпеки” щодо оцінки ефективності державної політики  в галузі соціального забезпечення інвалідів та „чорнобильців” в Україні та системи надання соціальних послуг, довели наступне:

- як наявність резервів для їх фінансування так і слабку ефективність їх відносно бенефіціаріїв системи:
- стагнацію системи надання соціальних послуг у зв’язку з відсутністю стандартів якості на соціальні послуги та складність тендерних процедур.

Детальніше...
 
Збільшення зарплат і пенсій: реалії чи популізм PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:39


У травні ми знову стаємо свідками політичної боротьби навколо підвищення зарплат та пенсій. Президент не підписує зміни до держбюджету-2007, якими передбачається збільшення зарплат т пенсій і якого він вимагав ще два місяці потому. Представником Секретаріату Президента є названі політичні мотиви не дозволяти політичним опонентам загравати із виборцями. Чи переважаються в уряді Януковича популістські настрої варто вияснити, проаналізувавши зміст урядових пропозицій.

Детальніше...
 
Жіноча міграція: зміна гендерних ролей PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:35

 

Дане есе присвячене проблемі, яка може істотно вплинути на трансформацію західноукраїнської сім'ї протягом майбутньої декади. Проблема пов'язана із зміною ґендерних ролей у зв'язку з масовою міграцією жінок в країни західної Європи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 3