* Очікуване зниження подачі тепла в квартири українців через дефіцит газу і морози призведуть до істотного збільшення частоти і тривалості віялових відключень електроенергії і можуть спровокувати енергетичний колапс в Україні *
Новини та анонси
ФСБ представлений в антикорупційній громадській раді PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 жовтня 2010, 00:00

Урядовий Уповноважений з питань антикорупційної політики Анндрій Богдан, Рішенням № 3 від 8 жовтня 2010 р. «Про організацію роботи Громадської ради при Уповноваженому з питань антикорупційної політики» призначив Голову Ради Фонду суспільної безпеки – Івана Сікору членом Громадської ради при Уповноваженому з питань антикорупційної політики. Загалом до Громадської ради увійшли 34 особи, представники громадських організацій, комерційних структур та влади.

 
Як перемогти у другому турі виборів PDF Друк e-mail
Середа, 26 січня 2011, 00:00

25 січня у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» Фондом суспільної безпеки був організований круглий стіл на тему: «Технології використання іноземних спостерігачів і журналістів для забезпечення перемоги в другому турі президентських виборів». У роботі круглого столу взяли участь:

  • Юрій Гаврилечко, експерт Фонду суспільної безпеки;
  • Юрій Романенко, директор аналітичного центру «Стратагема»;
Детальніше...
 
Соціологія як інструмент маніпуляцій PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:45

Учасники організованої Фондом суспільної безпеки прес-конференції «Протидія маніпуляціям з соціологічними даними на президентських виборах в 2010 р.», що проходила 9 листопада в агентстві «Інтерфакс-Україна» упевнені, що допомогти вирішити проблему маніпуляцій з соціологічними даними в період передвиборної компанії можуть лише спільні зусилля представників громадянського суспільства, професійного співтовариства соціологів, журналістів і політиків.

Детальніше...
 
Президентська кампанія як боротьба стереотипів з інноваціями PDF Друк e-mail
Субота, 07 січня 2012, 12:43

Президентська компанія 2009/2010 викликає стійке відчуття «дежа вю». Не дивлячись на насущну потребу в новому курсі і нових пропозиціях для України, основнілідери президентської гонки – Віктор Янукович і Юлія Тимошенко ведуть компанію чітко в межах тезисів 2004 року. Знову ми чуємо обіцянки соціальної справедливості, знову виникає питання про вступ до ЄС або про співдружність з Росією, знову Майдан використовується як стартовий майданчик для боротьби за президентське крісло.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 3